Konfekcja i pakowanie produktów w mniejsze opakowania

Nasza firma zajmuje się głównie konfekcją produktów płynnych (roztwory wodne, produkty oleiste, produkty lepkie, roztwory alkoholowe, itp), ze względu na specyfikę działalności. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, poddać temu procesowi również artykułów sypkich: np. granulatów czy proszków, zależy to w dużej mierze od zamówień i upodobań klienta.

Na czym polega konfekcjonowanie towaru?

Konfekcjonowanie polega na dokładnym przepakowaniu produktów przy spełnieniu określonych norm i zasad bezpieczeństwa z różnego rodzaju opakowań zbiorczych w mniejsze (butelki, kanistry, słoiki, kartony), które przeznaczone są do sprzedaży hurtowej i detalicznej.  Wszystko po to, aby przedstawić klientowi finalny produkt w taki sposób, który zachęci go do zakupu. Proces ten może być wykonywany zarówno w sposób ręczny, jak i z wykorzystaniem maszyn. Do procesu konfekcjonowania zaliczyć można przede wszystkim takie czynności jak etykietowanie, nanoszenie oznaczeń, dodawanie gratisów oraz łączenie produktów.

Etykietowanie polega na naniesieniu na opakowanie dodatkowej etykiety zawierającej dodatkowe informacje o produkcie. Nanoszenie oznaczeń to m.in. umieszczanie na produktach kodów kreskowych, które znajdują się niemal na każdym towarze. Dodawanie gratisów do zapakowanie produktu głównego z produktem dodatkowym, które następie sprzedawane są razem z tym, że produkt dodatkowy sprzedawany jest jako gratis lub z rabatem. 

Dlaczego warto zdecydować się na konfekcjonowanie towarów ?

To przede wszystkim kwestia oszczędności. Sortowanie, przepakowywanie i przygotowanie asortymentu zlecane zewnętrznemu podmiotowi to ograniczenie formalności oraz prac. Przekłada się też na realne zyski. Samodzielne konfekcjonowanie produktów wymaga m.in. zatrudnienia pracowników oraz wynajmu odpowiedniej powierzchni magazynowej. Zewnętrzne konfekcjonowanie wykonywane przez profesjonalną firmę, jest równoznaczne ze scedowaniem tych obowiązków na zewnętrzny podmiot, który zajmie się całym procesem.

 

W przypadku zamówienia usługi konfekcjonowania i pakowania produktów w mniejsze opakowania prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta tel.+48 81 820 07 88 lub e-mail: biuro@gorner.pl

Działamy na terenie województw: dolnośląskie, mazowieckie, lubuskie, śląskie, opole, małopolskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Nasze produkty wysyłamy firmą spedycyjną  do takich miast jak: Warszawa, Białystok, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Toruń, Wrocław, Bydgoszcz, Zielona Góra, Szczecin.

Wróć do aktualności