Obróbka metali

Największa oferta w Polsce

Oferujemy szeroką gamę produktów przemysłowych i specjalistycznych do obróbki metali skrawaniem (wiórowa), kształtowaniem oraz cieplna (hartowanie), obróbki plastycznej na zimno, czasowego zabezpieczania przed korozją, usuwania powłok lakierniczych, odtłuszczania, wytrawiania, pasywacji oraz wielu innych.

Zapewniamy, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane przez wiodących na rynku dostawców i spełniają najsurowsze normy branżowe.

Obraz
Obraz

Ciecze do obróbki metali

Dzisiaj nowoczesne płyny do obróbki skrawaniem powinny spełniać wiele różnych wymagań. Chłodziwa do procesów obróbki metali mają być skuteczne, ekonomiczne i nie zawierać składników szkodliwych dla zdrowia i środowiska. Na różnych etapach łańcucha produkcyjnego obróbki metali, które mają miejsce po obróbce skrawaniem, decydujące znaczenie dla płynności produkcji i jakości produktu ma dokładny dobór odpowiednich i kompatybilnych do całościowego procesu, skutecznych środków myjących oraz antykorozyjnych. Dlatego właśnie koncepcja optymalnego dopasowania środków smarnych jest bardzo ważna, ponieważ mają być brane pod uwagę wszystkie etapy całego procesu. Dzięki szerokiej gamie produktowej i wieloletniemu praktycznemu doświadczeniu, możemy dopasować odpowiedni produkt do procesu produkcyjnego.

Ciecze są bardzo istotne w szczególności w dziedzinie obróbki cieplnej: uzyskanie wymaganej mikrostruktury i stopnia twardości można osiągnąć tylko za pomocą odpowiedniego środka chłodzącego. Zmieniona charakterystyka chłodzenia ma bezpośredni wpływ na otrzymaną strukturę, na właściwości materiału, a tym samym również na jego późniejsze zastosowanie. Zaufaj partnerowi, który rozumie cały proces obróbki cieplnej, który korzysta z tej wiedzy, aby Ci doradzać i zapewnia rozwiązania systemowe na Twoją korzyść.

Kupuj nasze produkty online!


Dzięki naszej platformie internetowej - możesz w prosty sposób przeglądać naszą bogatą ofertę produktów, pobierać dokumentację, wysyłać zapytania a także zamawiać produkty. Wystarczy zarejestrować nowe konto!

Kliknij i załóż konto


Poznaj nasze usługi

Obraz

Szkolenia i wsparcie techniczne

Konkurencyjność, bezpieczeństwo instalacji, zdrowie ludzi i respekt dla środowiska to główne wyzwania dla każdego przemysłu.

Obraz

Analiza chemiczna olejów smarowych i płynów specjalnych

Analiza olejów smarowych i płynów specjalnych zapewnia szybki i dokładny obraz tego, co dzieje się wewnątrz agregatów prądotwórczych, skrzyń biegów, sprężarek oraz urządzeń hydraulicznych. Ponadto dostarcza istotnych informacji o jakości oleju i płynu. Monitoring jakości olejów smarowych pozwala na skuteczną konserwację sprzętu, minimalizowanie ryzyka uszkodzeń unikanie nieplanowanych przestojów w cyklu pracy.

Obraz

Filtracja i oczyszczanie olejów i płynów w urządzeniach przemysłowych

Technologia filtracji pozwala wydłużyć żywotność oleju lub glikolu nawet pięciokrotnie. Na skutek oddziaływania m.in. temperatury, tlenu, cząstek katalitycznych metali: żelaza i miedzi oraz wody, w oleju dochodzi do reakcji chemicznych w tym do utleniania. Filtracja pozwala pozbyć się z oleju cząsteczek stałych w tym metali – katalizatorów utleniania. Dzięki temu można olej powtórnie zastosować.

Obraz

Serwis techniczny na zasadzie outsourcingu

Nasza oferta kompleksowego serwisu olejowo-smarowniczego dla zakładów przemysłowych jest pełnym pakietem rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających najbardziej optymalne warunki smarowania maszyn i urządzeń.

Obraz

Konfekcjonowanie i pakowanie produktów w mniejsze opakowania

Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaproponować Państwu profesjonalne usługi konfekcjonowania i pakowania płynów, olejów, produktów sypkich i granulatów.

Obraz

Kupuj nasze produkty online!

Dzięki naszej platformie internetowej - możesz w prosty sposób przeglądać naszą bogatą ofertę produktów, pobierać dokumentację, wysyłać zapytania a także zamawiać produkty. Wystarczy zarejestrować nowe konto!

Formularz kontaktowy

Jeśli są Państwo zainteresowany szerszymi informacjami i ofertą - to nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji. Udzielamy porad technicznych na temat produktów. Zachęcamy do kontaktu.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól.

Tak. Wyrażam zgodę, na umieszczenie moich danych osobowych w bazie firmy GORNER Sp. z o.o. Dane osobowe pozyskane w związku z przygotowaniem oferty, będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na wysłane zapytanie. Oświadczam, że cel przetwarzania moich danych osobowych jest mi znany i jestem świadomy(a) faktu, że przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania lub usunięcia.