Oferta pracy - Inżynier Sprzedaży

Firma GORNER Sp. z.o.o. oferuje doskonałej jakości oleje technologiczne i płyny specjalne oraz środki chemiczne wymagane do prawidłowej pracy rożnych urządzeń przemysłowych. Służymy również profesjonalnym doradztwem i świadczeniem usług w celu optymalizacji doboru naszych produktów, jak również opracowujemy środki smarne do konkretnego zastosowania, dopasowane do wymogów i procesów produkcyjnych naszych partnerów. Wspólnie z nimi poszukujemy najlepszych rozwiązań. Taki rodzaj współpracy jest unikalny w swojej formie i zakresie.  Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Inżynier Sprzedaży

Zakres obowiązków:
  • Rozwój sprzedaży przemysłowych środków smarnych oraz usług na powierzonym terytorium;
  • Obsługa klientów w zakresie doradztwa technicznego i handlowego w ramach sprzedawanych produktów;
  • Dbałość o bezpieczną dla użytkowników i środowiska aplikację środków smarnych;
  • Planowanie i raportowanie pracy;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu;

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe politechniczne o profilu mechanicznym lub chemicznym;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Staż pracy minimum 5 lat;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie handlowe na rynku B2B mile widziane;
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Otwartość i gotowość do stałego doskonalenia umiejętności;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Wysoki poziom samodyscypliny;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy;

Oferujemy
  • Dużo ciekawej pracy w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego;
  • Elastyczną formę zatrudnienia;

​Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na nasz adres e-mail: biuro@gorner.pl

Prosimy o dopisanie Klauzuli RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”