Szkolenia oraz wsparcie techniczne

Konkurencyjność, bezpieczeństwo instalacji, zdrowie ludzi i respekt dla środowiska to główne wyzwania dla każdego przemysłu. Jesteśmy zaangażowani w sprawy bezpieczeństwa, zdrowia i poszanowania dla środowiska. Nasz zespół prezentuje zintegrowane podejście do parametrów nowych produktów poczynając od wstępnego etapu projektowego mają na względzie redukcję zagrożeń toksycznych, biodegradowalności, recykling oraz utylizację produktów.

Środki smarne odgrywają dużą rolę w każdym z tych obszarów: właściwe stosowanie przekłada się na eksploatację i czas pracy narządzi produkcyjnych, bezpieczeństwo towarów, zdrowie jego użytkowników i ochronę środowiska. Z tego powodu firma GORNER oferuje szkolenia dla użytkowników jego środków smarnych, dostosowane do specyfiki każdego sektora przemysłowego.

Oferujemy praktyczne szkolenia dla pracowników utrzymania ruchu i inżynierów projektantów. Treść naszych szkoleń łączy teorię z praktyką. Otrzymają Państwo wprowadzenie do podstaw trybologii, poznają nasze produkty oraz otrzymają Państwo konkretne wskazówki dotyczące ich zastosowania. Ponadto nabiorą Państwo pewności siebie w obchodzeniu się ze środkami smarnymi.

Tematy: stosowanie przemysłowych środków smarnych, bezpieczeństwo i ochrona środowiska

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie zapytań dotyczących szkoleń oraz wsparcia technicznego dla zakładów przemysłowych. W tym celu prosimy o kontakt z Działem Technicznym tel.+48 81 820 07 88 lub e-mail: biuro@gorner.pl

Działamy na terenie województw: dolnośląskie, mazowieckie, lubuskie, śląskie, opole, małopolskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.