O nas

Firma GORNER oferuje doskonałej jakości oleje i płyny specjalne oraz środki chemiczne wymagane do prawidłowej pracy różnych urządzeń przemysłowych.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę klientom oraz partnerskie stosunki z dostawcami i kontrahentami. Stawiamy sobie za cel dostarczanie produktów najwyższej jakości, dbając jednocześnie o zapewnienie naszym klientom najkorzystniejszych cen.

Znając doskonale potrzeby rynku i naszych klientów, oferujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty, co w połączeniu z fachowym doradztwem przynosi zadowolenie naszych odbiorców.

Dysponujemy szeroką gamą środków smarnych i cieczy eksploatacyjnych, co daje nam możliwość rozwiązania każdego problemu związanego z doborem i dostarczeniem właściwego produktu.

Oferujemy nie tylko doskonałej jakości oleje i płyny ale również usługi, które dla Twojej firmy i naszych relacji biznesowych są wartością dodaną.

W oparciu o badania i analizy laboratoryjne świadczymy kompleksowy serwis związany z pielęgnacją olejów i płynów. Wspieramy klientów profesjonalnym doradztwem w celu przedłużenie czasu pracy oleju w układzie smarującym. Pomagamy także w sytuacjach awaryjnych związanych z wyciekiem oleju, jak również organizujemy odbiór przepracowanego oleju. Nasza oferta jest nieustannie poszerzana i aktualizowana.

Nasi klienci i partnerzy są dla nas najważniejsi. Słuchamy ich uważnie, jesteśmy lojalni i dotrzymujemy obietnic. Naszym priorytetem jest staranny dobór rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów. Nasz klient może być przekonany, że kupując u nas zainwestował w jakość.