Konfekcjonowanie i pakowanie produktów w mniejsze opakowania

Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaproponować Państwu profesjonalne usługi konfekcjonowania i pakowania płynów, olejów, produktów sypkich i granulatów.

Zajmujemy się konfekcjonowaniem różnego rodzaju produktów dla własnej potrzeby oraz dla współpracujących z nami firm.

Na czym polega konfekcjonowanie towaru?

Konfekcjonowanie polega na dokładnym przepakowaniu produktów przy spełnieniu określonych norm i zasad bezpieczeństwa z różnego rodzaju opakowań zbiorczych w mniejsze (butelki, kanistry, słoiki, kartony), które przeznaczone są do sprzedaży hurtowej i detalicznej. Usługa konfekcjonowania ma na celu zabezpieczenie produktów w taki sposób, aby dotarły one do rąk klienta w nienaruszonym stanie. Nasza firma przykłada dużą uwagę na to, aby opakowania były trwałe i estetyczne, które przyciągną uwagę klientów, dzięki czemu Państwa firma wyróżni się na tle konkurencji.

Jakie produkty można poddać konfekcji?

Nasza firma zajmuje się głównie konfekcją produktów płynnych, ze względu na specyfikę działalności. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, poddać temu procesowi również artykułów sypkich: np. granulatów czy proszków, zależy to w dużej mierze od zamówień i upodobań klienta.

Zalety konfekcjonowania produktów

  • Oszczędność pieniędzy – konfekcjonowanie produktów na własną rękę wiąże się z dodatkowymi kosztami – zatrudnieniem pracowników oraz cenami wynajmu powierzchni produkcyjno-magazynowej.
  • Szybsze i ekonomiczniejsze rozwiązanie - zlecenie konfekcjonowania profesjonalnej firmie, która zajmie się kompleksowo całym procesem.
  • Oszczędność czasu – zlecając konfekcjonowanie naszej firmie, która oferuje usługi konfekcjonowania zyskują Państwo czas, który można przeznaczyć na inne działania.
  • Wizerunek Twojej firmy oraz dobre wrażenie na kliencie.

W przypadku zamówienia usługi konfekcjonowania i pakowania produktów w mniejsze opakowania prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta tel.+48 81 820 07 88 lub e-mail: biuro@gorner.pl

Działamy na terenie województw: dolnośląskie, mazowieckie, lubuskie, śląskie, opole, małopolskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, lubelskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.

Nasze produkty wysyłamy firmą spedycyjną do takich miast jak: Warszawa, Białystok, Gdańsk, Gorzów Wlkp., Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Toruń, Wrocław, Bydgoszcz, Zielona Góra, Szczecin.